Doposażenie

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub pod nr telefonu: +48 17 853 28 86. Mając dokładne dane marki oraz modelu Twojego auta dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

 • działamy szybko i profesjonalnie,
 • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
 • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

 • działamy szybko i profesjonalnie,
 • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
 • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Doposażenie samochodu – wsparcie dla wielu firm 

Prowadzenie własnego biznesu, które wymaga dostarczania różnorodnych towarów wiąże się z dobraniem odpowiedniego sprzętu zaopatrzeniowego. Jest to bardzo ważny element każdej dobrze prosperującej firmy. Poprzez właściwe doposażenie samochodu można znacząco usprawnić codzienną pracę kierowców samochodów dostawczych i busów. 

Poprawa stabilności zawieszenia czy montaż systemów ułatwiających rozładunek są niezwykle istotne, zwłaszcza w przypadku długich transportów i wymagających tras. Jako firma z wieloletnim doświadczeniem oferujemy kompleksowe usługi w zakresie doposażenia zabudowy samochodów. 

Doposażenie i zabudowa busów – co oferujemy? 

Doposażenie samochodów i busów może obejmować bardzo wiele czynności. Najczęściej zamawianą usługą jest wykonywanie zabudowy boków podłogi i nadkoli w autach dostawczych. Oferujemy jednak znacznie więcej możliwości! Jesteśmy firmą, która zajmuje się nie tylko podstawową zabudową pojazdów samochodowych. W zależności od potrzeb możemy zająć się realizacją nietypowych projektów. Na życzenie klienta montujemy wyposażenie dodatkowe takie jak: 

 • kabiny sypialne, ospojlerowanie – montujemy wyroby firmy Spojkar lub dostarczone przez klienta, 
 • wzmocnienia pneumatyczne zawieszeń, zwiększające stabilność i komfort jazdy, 
 • wyciągarki do ciągnięcia i podnoszenia z wykorzystaniem lin lub haków. 

Zabudowa busów w naszej firmie odbywa się na najwyższym poziomie z uwzględnieniem wszystkich najważniejszych aspektów. Poszczególne elementy zabudowy są precyzyjnie dopasowywane do wymiarów pojazdu.  

Nasze działania obejmują między innymi przystosowanie busa w taki sposób, aby w pełni wykorzystać dostępne w nim miejsce. Możemy zamontować dodatkowe fotele i narzędzia niezbędne do pracy w danej branży, a także zabezpieczyć podłogę i ściany boczne. Nie boimy się żadnego projektu doposażenia samochodu i zabudowy! 

Trwałe i funkcjonalne doposażenie samochodu 

Wszystkie zabudowy, które wykonujemy charakteryzują się funkcjonalnością oraz wysoką jakością. Oferowana przez nas zabudowa serwisowa busa to usługa kompleksowa. W Pezetmot stawiamy przede wszystkim na wysokogatunkowe materiały, które wyróżniają się trwałością oraz wytrzymałością na długie lata.  

W trakcie doposażania samochodów trzymamy się ściśle przedstawionego planu. Pamiętamy przy tym o obowiązujących przepisach. W razie potrzeby możemy pomóc w doborze najlepszego rozwiązania. Wystarczy się z nami skonsultować, przedstawiając szczegóły dotyczące planowanego zastosowania pojazdu i wynikających z tego faktu oczekiwań. Przedstawimy dostępne możliwości i zajmiemy się ich natychmiastową realizacją. 

Zabudowa busów wraz z pełną dokumentacją 

Jesteśmy autoryzowanym zakładem zajmującym się zabudową i doposażeniem samochodów. Dlatego w przypadku montażu dodatkowych elementów dostarczamy pełną dokumentację, która potwierdza oryginalność wszystkich części. Dzięki temu gwarancja producenta będzie cały czas wiążąca. Dotyczy to także ubezpieczenia modyfikowanego przez nas samochodu – wykonywane działania nie spowodują jego zakończenia.  

Możemy zamontować także elementy doposażenia dostarczone bezpośrednio od klienta! 

Dlaczego warto wybrać Pezetmot Rzeszów? 

Jako firma, dla której zadowolenie klientów jest najważniejsze, oferujemy propozycję gotowych projektów doposażenia lub możliwość wykonania zabudowy busów i innych pojazdów zgodnie z potrzebami klienta. Co nas wyróżnia? 

 1. profesjonalny montaż doposażenia, 
 2. szybka realizacja, 
 3. kompleksowe usługi, 
 4. wysoka jakość. 

Warto podkreślić, że korzystamy z wysokiej jakości materiałów do zabudowy dostarczanych od sprawdzonych dostawców.  

Poza funkcjonalnością i estetycznym wyglądem, ważne jest dla nas także bezpieczeństwo. Dlatego w naszym warsztacie pracują najlepsi specjaliści, którzy dokładnie sprawdzają stan pojazdu po dokonanych modyfikacjach. To ważne zwłaszcza wtedy, gdy doposażenie dotyczyło zmian np. w zawieszeniu samochodu. 

Pezetmot – doposażenie samochodu i zabudowa busów w Rzeszowie 

Interesuje Cię zamontowanie kabiny sypialnej, wyciągarki, a może wzmocnienie pneumatyczne zawieszeń? Chcesz wiedzieć jaka jest zabudowa busa cena? W takim razie skontaktuj się z nami, w celu omówienia realizacji projektu. Możesz to zrobić telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy – w prosty i szybki sposób. Czekamy na wiadomość od Ciebie!