Fotele

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub pod nr telefonu: +48 17 853 28 86. Mając dokładne dane marki oraz modelu Twojego auta dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

 • działamy szybko i profesjonalnie,
 • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
 • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

 • działamy szybko i profesjonalnie,
 • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
 • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Kompleksowe usługi montażu foteli samochodowych dla Twojego pojazdu w Pezetmot 

Jeśli chcesz zmienić swój pojazd na kempingowy, brygadowy lub mikrobus to Pezetmot jest właściwym wyborem. Nasze ponad trzydziestoletnie doświadczenie w tej branży pozwala na stwierdzenie, że o fotelach samochodowych wiemy wszystko.

Pezetmot ma w ofercie różnorodne fotele do busa. Nasze siedzenia do busa są homologowane i spełniają wszystkie wymagania, jakie stawia zmiana przeznaczenia pojazdu 2022.

Warto zaznaczyć, że zmiana przeznaczenia pojazdu na specjalny czy zmiana przeznaczenia pojazdu na kampera 2022 nie jest już taka łatwa, jak w przeszłości.

Nie wystarczą fotele do busa z pasami czy zwykłe fotele do busów. Montaż dodatkowych siedzeń w samochodzie wiąże się z obowiązkiem przedstawienia badań wytrzymałościowych na zamontowane fotele do busów. Badaniami są objęte fotele z pasami do busa, punkty kotwiczenia pasów bezpieczeństwa, a także punkty mocowania foteli (np. szyny, jeśli to fotele do busa na szynach). Oczywiście Pezetmot Rzeszów dysponuje takimi badaniami.

Montaż foteli – zmiana przeznaczenia pojazdu

Kiedy decydujemy się na przekształcenie naszego pojazdu w celu lepszego dostosowania do indywidualnych potrzeb, montaż odpowiednich foteli jest bardzo ważnym krokiem. Czy to chodzi o przemianę na kampera czy na mikrobus, jakość i bezpieczeństwo foteli odgrywają kluczową rolę. Poniżej omówimy ważne kwestie związane z montażem foteli i zmianą przeznaczenia Twojego pojazdu. 

Zmiana przeznaczenia pojazdu na kampera przy naszej pomocy jest prosta

Mamy w ofercie fotele do kamperów, stałe i przesuwne, również wersje z możliwością rozłożenia w łóżko. Zmiana przeznaczenia pojazdu na kampera wymaga dodatkowo montażu szafki, stolika i kuchenki, ale to można zrobić we własnym zakresie.

Zmiana przeznaczenia pojazdu na mikrobus

Zmiana przeznaczenia samochodu na mikrobus poprzez montaż dodatkowych siedzeń w busie to dla nas prawie codzienność. Oferujemy montaż foteli samochodowych na stałe lub z możliwością wypinania. W ofercie mamy różne fotele do mikrobusów. Najwyższej klasy, wygodne fotele kapitańskie do busa, fotele budżetowe typu tax, z regulacją oparć lub bez, fotel pilota do busa i wiele innych.

Bezpieczeństwo foteli samochodowych podczas montażu i użytkowania  

Najnowsze przepisy dotyczące wymagań technicznych pojazdów narzuciły obowiązek uzyskania pozytywnej oceny jednostki uprawnionej (PIMot lub ITS) na montaż foteli w busie. Po uzyskaniu takiej opinii montaż siedzeń do busa musi zostać zweryfikowany przez okręgową stację kontroli pojazdów. Na koniec dodatkowe fotele samochodowe do busa można zarejestrować, przedstawiając oświadczenie Pezetmot o dokonanych zmianach (posiadamy odpowiednie uprawnienia).

Bezpieczeństwo powinno być zawsze na pierwszym miejscu, zwłaszcza kiedy mówimy o fotelach samochodowych. Te kluczowe komponenty w pojeździe mają bezpośredni wpływ na ochronę pasażerów podczas podróży. Przy wyborze i montażu foteli, warto zwrócić uwagę na kilka kluczowych aspektów: 

 • Standardy i certyfikaty 
 • Konstrukcję fotela 
 • Prawidłowy montaż 
 • Pasy bezpieczeństwa 
 • Regularne kontrole  

Pamiętaj, że bezpieczeństwo na drodze zależy nie tylko od kierowcy, ale także od stanu technicznego pojazdu i jego wyposażenia. Inwestując w wysokiej jakości fotele i dbając o ich prawidłowy montaż, zyskujesz spokój ducha podczas każdej podróży. 

Montaż foteli przy naszej pomocy jest prosty. Możesz wybrać, jakie chcesz siedzenia do busów z naszej szerokiej oferty, kolor tapicerki czy układ siedzeń w pojeździe.

Indywidualne rozwiązania montażu fotelów

Montaż foteli może wiązać się z wstawianiem dodatkowych okien, wykonaniem tapicerki ścian i sufitu. Montaż foteli do busa to także podłoga, zmywalna lub dywanowa, odporna na ścieranie i zamoczenie – spełniamy życzenia Klientów.

Wykonujemy kompletne zabudowy łącznie z dodatkowym ogrzewaniem, klimatyzacją, oświetleniem, półkami i schowkami wg indywidualnych projektów. Możemy również wykonać wyłącznie montaż foteli, resztę pozostawiając do samodzielnego wykonania.

Zapraszamy do kontaktu – NAPISZ lub ZADZWOŃ