Ogrzewanie Webasto

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub pod nr telefonu: +48 17 853 28 86. Mając dokładne dane marki oraz modelu Twojego auta dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

  • działamy szybko i profesjonalnie,
  • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
  • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

  • działamy szybko i profesjonalnie,
  • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
  • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Prowadzimy autoryzowany serwis Webasto (w zakresie ogrzewania i klimatyzacji ) Eberspächer. Zajmujemy się montażem urządzeń w samochodach ciężarowych i osobowych. Polecamy również budżetową linię urządzeń AUTOTERM PLANAR

Montaż ogrzewania samochodowego

Nasza firma zajmuje się obsługa, naprawą oraz montażem ogrzewań postojowych oraz powietrznych. Jeśli w swoim samochodzie nie masz jeszcze zamontowanego ogrzewania, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą montażu ogrzewania Webasto do auta.

Ogrzewanie postojowe

Stosowane jest głównie w samochodach osobowych. Działanie jego polega na wykorzystaniu układu chłodzenia silnika oraz układu chłodzenia wentylacji. Całość obsługuje agregat grzewczy włączany w obieg płynu chłodniczego silnika. Pracuje on niezależnie od silnika pobierając paliwo ze zbiornika samochodu. Rozgrzany płyn krąży w obiegu i dzięki układowi wentylacji ciepło przekazywane jest do kabiny pasażerskiej. System ten jest w stanie rozgrzać wnętrze samochodu do temperatury zadanej w ciągu 20 minut od jego włączenia. Webasto ogrzewanie postojowe rozgrzewa jednocześnie jednostkę napędową co ma znaczący wpływ na zużycie paliwa oraz emisję substancji szkodliwych. Dzięki ogrzewaniu postojowemu odpada skrobanie szyb nawet przy bardzo niskich temperaturach.

Ogrzewanie postojowe w samochodzie zapewnia wysoki komfort podczas jazdy.

Ogrzewanie powietrzne

W naszej firmie zapewniamy również ogrzewanie samochodowe Webasto powietrzne. Stosowane jest ono głównie w samochodach ciężarowych, dostawczych, kamperach. Działanie jego polega na ogrzaniu zassanego powietrza i przedmuchu na kabinę lub przestrzeń ładunkową. Ze względu na niskie zużycie prądu urządzenie może pracować 6-8 godzin bez przerwy.   

Ogrzewanie Webasto w samochodzie jest bardzo łatwe w obsłudze oraz bezawaryjne.

Pezetmot ogrzewanie – autoryzowany serwis Webasto

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy. Wspólnie obierzemy najlepsze rozwiązanie dla Twojego samochodu, dostosowane do Twoich potrzeb. W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na wysoką jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta. Webasto do samochodu osobowego to rozwiązanie dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta.

Zapraszamy do Pezetmot!