Wywrotki

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub pod nr telefonu: +48 17 853 28 86. Mając dokładne dane marki oraz modelu Twojego auta dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

 • działamy szybko i profesjonalnie,
 • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
 • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

 • działamy szybko i profesjonalnie,
 • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
 • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Wywrotka Rzeszów – montaż zabudowy samowyładowczej 

Niektóre towary nie wymagają starannego postępowania przy rozładunku. W takich przypadkach stosujemy zabudowy samowyładowcze – przyczepki samochodowe wywrotki. Zabudowy te doskonale sprawdzają się w przypadku transportowania materiałów budowlanych, takich jak różnego rodzaju kruszywa. Samochody wywrotki różnią się między sobą przede wszystkim wielkością oraz możliwościami transportowymi.

Zalety wykorzystania wywrotki 

Przyczepka samochodowa wywrotka to rozwiązanie, które wyróżnia się licznymi zaletami, dlatego tak chętnie wykorzystywana jest przez różnych klientów. 

Przewóz materiałów sypkich, śmieci oraz innych odpadów przebiega sprawniej przy użyciu skrzyni samowyładowczej, w porównaniu do samej skrzyni, z kilku powodów: 

 • ułatwiony załadunek – mnogość konfiguracji wysokości burt i sposobów ich otwarcia, 
 • podłoga łatwiejsza do utrzymania w czystości, ze względu na jej monolityczną, gładką powierzchnię, 
 • rozładunek w pełni załadowanej wywrotki, w optymalnych warunkach, zajmuje około minutę. 

Przyczepa wywrotka samochodowa to rozwiązanie, na które warto się zdecydować. 

Wywrotka samochodowa – profesjonalny i sprawny montaż 

Specjalizujemy się w montażu zabudów samowyładowczych na podwoziach samochodów ciężarowych o DMC do 3,5 t. Montujemy wyroby firmy Henschel, które cechują się znakomitą jakością wykonania i – zazwyczaj niespotykaną w wywrotkach – lekkością, co pozwala zachować stosunkowo dużą ładowność. Henschel to sprawdzony producent wywrotek. 

Warto mieć na uwadze to, że zabudowy samowyładowcze Henschel są wykorzystywane przez wiele czołowych marek samochodowych, takich jak Volkswagen, Citroen czy Mercedes-Benz. To potwierdzenie tego, że producent zapewnia produkty o najwyższej jakości. Dzięki usłudze „montaż wywrotki Rzeszów” od Pezetmot można wyposażyć auto w sprawdzony i bezpieczny model zabudowy, który umożliwia trójstronny wywrót materiałów przewożonych na przyczepie. 

Wywrotki Rzeszów od Pezetmot – czym się wyróżniamy? 

Wszelkiego rodzaju prace związane z dostosowaniem samochodu do własnych potrzeb można wykonać w Pezetmot – jesteśmy firmą z długoletnim doświadczeniem, której zaufało wiele firm. Naszą markę wyróżnia przede wszystkim: 

 • wysoka jakość oferowanych usług, 
 • szybki i sprawny montaż, 
 • pełne bezpieczeństwo, 
 • krótkie terminy, 
 • indywidualne podejście do każdego klienta. 

Zajmujemy się między innymi profesjonalnym wyposażaniem samochodów w wywrotki – Rzeszów to miejsce, w którym pracujemy! Adaptacje pojazdów wykonujemy nie tylko dobrze, ale też szybko. Zabudowy samochodowe wywrotki to rozwiązanie, które ułatwia i przyśpiesza pracę podczas przewożenia różnych materiałów np. na miejsce budowy. Wykonując u nas ich montaż, można mieć pewność, że wywrotka będzie spełniała swoje funkcje przez długi czas. Przywiązujemy szczególną uwagę do dokładności. Wiemy, że w przypadku dużej eksploatacji zabudowy precyzja w działaniu pozwoli zminimalizować ryzyko wystąpienia usterki podczas pracy – chociażby na budowie. 

Wywrotki Rzeszów od Pezetmot 

Interesuje Cię profesjonalny montaż skrzyni samowyładowczej? W takim razie zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie. Pracownicy naszej firmy z chęcią dostarczą Ci wszystkich niezbędnych informacji i pomogą CI wybrać skrzynie ładunkowe dostosowane do Twoich potrzeb. 

Montaż wywrotki Rzeszów – skontaktuj się z nami, jak najszybciej!