Plandeki

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub pod nr telefonu: +48 17 853 28 86. Mając dokładne dane marki oraz modelu Twojego auta dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

 • działamy szybko i profesjonalnie,
 • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
 • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

 • działamy szybko i profesjonalnie,
 • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
 • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Plandeki znajdują zastosowanie przede wszystkim w samochodach ciężarowych oraz dostawczych. Plandeka samochodowa chroni towar przed uszkodzeniem lub kradzieżą, a także mogą być doskonałym nośnikiem reklamy.

Pezetmot wykonuje i naprawia plandeki samochodowe. Oferujemy:

 • szeroki wybór materiałów,
 • solidne wykonanie,
 • krótkie terminy. 

Szycie plandek samochodowych w naszej firmie to najlepsza decyzja!

Plandeki samochodowe – solidnie i na czas

 1. Stelaże pod plandeki

Proponujemy również wykonanie stelaży pod plandeki samochodowe w wersji stalowej lub aluminiowej do skrzyń otwartych. Mogą to być stelaże stałe lub łatwo demontowalne, umożliwiające uniwersalne wykorzystanie pojazdów zależnie od potrzeb. Podnoszone lub odsuwane dachy, firanki i burtofiranki, podwijanie klap na sprężynach, plandeki celne lub na gumach naciągowych – wszystko jest u nas możliwe. Przy okazji naprawiamy mechanizmy naciągu firanek, systemy podnoszenia i odsuwania dachu, uzupełniamy brakujące odeskowanie itp.

 1. Możliwość umieszczania reklam na plandekach

Dysponujemy możliwością umieszczania reklam na plandekach w wersji drukowanej (na nowo wykonywanych plandekach) bądź malowanej (na plandekach nowych i używanych).

 1. Zwijacze do plandek

W ofercie mamy także zwijacze do plandek na skrzynie otwarte i wywrotki, niezbędne do zabezpieczania ładunków sypkich.

Serwis plandek samochodowych

Jesteśmy firmą, która nie tylko wykonuje, ale równie zajmuje się naprawą plandek samochodowych. Zatem jeśli Twoja plandeka potrzebuje kompleksowego serwisu, to wystarczy, że skontaktujesz się z nami. Wykonujemy naprawy wszystkich rodzajów plandek.

Plandeka do samochodu to doskonałe rozwiązanie zabezpieczające samochód. Plandeka montaż na najwyższym poziomie tylko w Pezetmot!

Plandeki od sprawdzonego dostawcy!

Nasze długoletnie doświadczenie i zdobyta wiedza pozwalają tworzyć nam wysokojakościowe plandeki, które spełniają oczekiwania wszystkich naszych klientów. Do produkcji plandek wykorzystujemy wysokiej jakości materiały, które charakteryzują się dużą wytrzymałością.

Oferujemy plandeki samochodowe na wymiar dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego klienta. W naszej ofercie można znaleźć plandeki na samochody dostawcze i ciężarowe, a także plandeki do przyczepek samochodowych.

Zadzwoń lub napisz do Pezetmot. Jeśli chcesz skontaktować się z nami w szybki i prosty sposób, to pomoże Ci w tym nasz formularz kontaktowy. Odpowiemy na wszystkie pytania – poznasz naszą kompleksową ofertę.

20211223_223654
20220302_085030