Windy

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub pod nr telefonu: +48 17 853 28 86. Mając dokładne dane marki oraz modelu Twojego auta dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

  • działamy szybko i profesjonalnie,
  • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
  • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

  • działamy szybko i profesjonalnie,
  • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
  • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Nasza firma zajmuje się także profesjonalnym montażem wind załadowczych. Montujemy je nie tylko do naszych zabudów, ale także do samochodów używanych łącznie z przeróbką istniejącej zabudowy, jeśli występuje taka konieczność. Załatwiamy wszelkie formalności związane z odbiorem przez UDT.

Winda samozaładowcza do busa bywa niezastąpioną pomocą dla kierowcy. Windy do samochodów dostawczych cieszą się dużą popularnością. Samochodowe windy załadowcze często są wymagane przez firmy zlecające przewozy. Uprawnienia na windy samochodowe bardzo łatwo zdobyć, zwłaszcza że winda załadowcza samochodowa jest bardzo prosta w obsłudze.

Windy załadowcze – rozwiązanie dostosowane do potrzeb

Windy załadowcze do samochodów dostawczych czy też inaczej windy załadunkowe to cała gama rozwiązań.

  • Klasyczna ze stałym podestem,
  • składana stojąca za drzwiami blaszaka,
  • winda samochodowa Dhollandia kolumnowa, którą można zamontować nawet na boku zabudowy.

Winda samochodowa cena – od czego zależy. Winda załadowcza – cena jej zależy przede wszystkim od tego, na jaki rodzaj się zdecydujesz. Rodzaj powinien być dostosowany w taki sposób, aby winda spełniała Twoje wymagania.

Windy załadowcze samochodowe to kilkadziesiąt różnych rozwiązań. Windy załadowcze chowane pod zabudowę, składane w poziomie lub w pionie, połówkowe, wewnętrzne, dwu i czterosiłownikowe lub kolumnowe – zawsze coś znajdziemy.

Należy pamiętać również o tym, że winda załadunkowa powinna być jak najlżejsza. Windy samochodowe montowane na długim zwisie wymagają dodatkowych podpór, które również oferujemy.

Dużą popularnością cieszą się wewnętrzne osobowe windy do busa. Takie windy do busów montowane są najczęściej na potrzeby przewożenia osób niepełnosprawnych. Winda do busa pozwala bez wysiłku wstawić osobę na wózku do wnętrza busa. Oczywiście przewóz osób na wózkach wymaga odpowiedniego przystosowania pojazdu, które również mamy w ofercie.

Auto windy Dhollandia, Baer i inne z montażem i UDT windy to nasza specjalność. Dostosujemy zabudowę do montażu windy – przerobimy skrzynię, kontener czy blaszak, jeśli tylko trzeba.

Zastanawiasz się, co z UDT windy? Winda samochodowa UDT – wszystkim zajmiemy się bezpośrednio po montażu.

Jesteś zainteresowany? ZADZWOŃ lub NAPISZ.