Kontenery

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub pod nr telefonu: +48 17 853 28 86. Mając dokładne dane marki oraz modelu Twojego auta dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

  • działamy szybko i profesjonalnie,
  • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
  • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

  • działamy szybko i profesjonalnie,
  • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
  • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Kontenery samochodowe 

Kontener samochodowy to zabudowa szczególna. Kontenery dostawcze służą różnym celom i mogą różnić się całkowicie swoją konstrukcją, a jest ich co najmniej kilka. Kontenery mogą służyć do przewozu mebli i palet, a także są dostosowane do wymogów kurierów. Dodatkowo bardzo chętnie wykorzystywane są przez branże, takie jak: spożywcza, gastronomiczna czy transportowa. Hasło samochody dostawcze kontener nie wystarcza do określenia specyfiki zabudowy.

Wybierz kontener od sprawdzonego dostawcy!

Pezetmot ma w ofercie dostawcze kontenery superlekkie aluminiowe, lekko izolowane dla piekarń oraz izolowane, chłodnicze i mroźnie do transportu kwiatów, leków i żywności. Kontener montaż – skontaktuj się z nami, dobierzemy kontener do Twoich potrzeb.

Samochody dostawcze kontener to nasza ulubiona zabudowa. Dziesiątki opcji wyposażenia, trwałość i niezawodność, szczelna konstrukcja, estetyka wykonania – to wszystko oferuje Pezetmot. Nasze długoletnie doświadczenie w montażu i naprawie kontenerów sprawia, że zaufało nam wiele firm. Kontener – montaż na najwyższym poziomie! 

Kontenery samochodowe od Pezetmot – czym się wyróżniają? 

Wykonane przez nas zabudowy kontenerowe to przede wszystkim najwyższa jakość i funkcjonalność. Jest to konstrukcja lekka, ale stabilna. Nie wpływa więc znacząco na zużycie paliwa. Poza tym, każdy kontener samochodowy od Pezetmot jest praktycznie niezawodny. Wytrzymuje nawet w trudnych warunkach i przy wysokiej eksploatacji (przewożenie ciężkich materiałów itp.). Warunek jest jeden – rozwiązanie musi być dopasowane do konkretnego zastosowania. Dlatego warto zwrócić się o pomoc właśnie do nas. Doradzimy, jaka forma adaptacji kontenera samochodowego będzie najlepszym wyborem dla Ciebie lub Twojej firmy! 

Poza walorami technicznymi, które umożliwiają wygodny i bezpieczny transport, kontenery samochodowe wykonane w Pezetmot posiadają także estetyczny wygląd. To ważne, gdy samochód dostawczy ma w późniejszym czasie zostać oklejony na zewnątrz elementami identyfikacji wizualnej firmy (np. logo) lub reklamą. Przy zastosowaniu odpowiednich materiałów jest to jak najbardziej możliwe. 

Wykonamy kontener samochodowy zgodnie z obowiązującymi normami 

Odpowiednie wykonanie kontenera samochodowego wymaga doświadczenia i rozległej wiedzy technicznej i prawnej. W przypadku branż transportowych, gastronomicznych i nie tylko, obowiązują bowiem liczne normy bezpieczeństwa, które musi spełniać samochód dostawczy. Oczywiście doskonale je znamy i pamiętamy o nich w trakcie montażu kontenerów samochodowych i dodatkowych elementów wyposażenia. Zwracamy uwagę także na przepisy drogowe dotyczące m.in. ładowności pojazdów. Stawiając na Pezetmot, możesz mieć więc pewność, że wszystko zostanie wykonane prawidłowo, a pojazd będzie nie tylko bezpieczny, ale też wygodny w użytkowaniu. Przekonaj się o tym i skorzystaj z naszych usług już teraz! 

Kontener samochodowy – poszukujesz nietypowego rozwiązania? 

Ze względu na specyfikę swojej branży potrzebujesz specjalnie przygotowanego kontenera samochodowego, którego nie możesz znaleźć w ofercie większości innych firm? W Pezetmot to żaden problem! Dodatkowa izolacja, winda hydrauliczna, uchwyty do mocowania, otwierana klapa… To jedynie przykładowe elementy, które jesteśmy w stanie dla Ciebie wykonać! Możesz zlecić nam przygotowanie nietypowego kontenera samochodowego, specjalnie dla Twojej firmy. Mamy bardzo duże doświadczenie w adaptacji pojazdów i montażu zabudowy kontenerowej. Powiedz nam więc, czego oczekujesz, a my zajmiemy się realizacją! Działamy naprawdę szybko, zapraszamy! 

Kontener samochodowy – skontaktuj się na nami!

Zainteresowała Cię nasza oferta, a może masz do nas jakieś pytania? Zapraszamy do skontaktowania się z nami poprzez formularz kontaktowy. Specjaliści z naszej firmy, z chęcią odpowiedzą na wszystkie nurtujące Cię pytania. Jesteśmy firmą, która stawia na indywidualne i profesjonalne podejście do każdego klienta. Razem dobierzemy rozwiązanie dostosowane do Twoich potrzeb i oczekiwań.

Darmowa konsultacja – Zadzwoń lub napisz do nas.