Haki holownicze do samochodów

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub pod nr telefonu: +48 17 853 28 86. Mając dokładne dane marki oraz modelu Twojego auta dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę haka z montażem na adres e-mail

 • działamy szybko i profesjonalnie,
 • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
 • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

  Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę haka z montażem na adres e-mail

  • działamy szybko i profesjonalnie,
  • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
  • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

  Wypełnij  formularz

   Montaż haków holowniczych nie jest już tak prosty. Instalacja haka holowniczego wymaga wiedzy nie tylko technicznej, ale i prawnej. Zakładanie haków holowniczych wiąże się z homologacją, badaniem technicznym oraz prawem o ruchu drogowym. 

   Pezetmot oferuje sprzedaż haka holowniczego z montażem. Montaż haków Rzeszów w Pezetmot!

   Montaż haka koszt – co warto wiedzieć?

   Montaż haka w samochodzie – oferujemy coś na każdą kieszeń. Od kuli przykręcanej do wypinanej, od chowanej mechanicznie do składanej elektrycznie. Cena montażu haka holowniczego zależy również od instalacji elektrycznej. Instalacja bez modułu sterującego to już rzadkość. Stosujemy moduły uniwersalne oraz dedykowane (z kodowaniem komputera pojazdu). Oferujemy darmową konsultację: zadzwoń lub napisz do Pezetmot. 

   Szukając w internecie haki holownicze montaż, montaż haków Rzeszów, montaż haka, koszt założenia haka holowniczego kierujesz się najczęściej ceną. Należy się jednak zastanowić i poznać wszystkie dostępne rozwiązania. Sądzi się, że hak Westfalia to wypinany hak holowniczy. Niekoniecznie. Większość producentów, których produkty oferujemy, ma takie rozwiązania. Zamontowanie haka do samochodu zależy głównie od rodzaju haka. Hak holowniczy Westfalia to też hak z kulą przykręcaną, a mamy też w ofercie haki Brink, Autohak, Steinhof, GDW i inne.

   Ile kosztuje hak z montażem?

   Haki holownicze cena z montażem zależna jest od:

   • ceny haka,
   • kosztów zamontowania haka,
   • podłączenia haka holowniczego do instalacji samochodu,
   • ceny wiązki elektrycznej,
   • rejestracji haka holowniczego.

   Jeśli zapytasz, ile kosztuje hak holowniczy lub ile kosztuje zamontowanie haka holowniczego, to podamy Ci zawsze kilka propozycji i kilka cen. Cena założenia haka do samochodu będzie dopasowana do twoich potrzeb. Wysoki komfort użytkowania zapewni moduł sterujący gniazdem elektrycznym haka dedykowany do modelu auta i kodowanie komputera pojazdu (dysponujemy specjalistycznym sprzętem do kodowania Westfalia). Niezawodne są również moduły uniwersalne, absolutnie wystarczające np. do samochodów dostawczych. Hak holowniczy na rowery i przyczepa powyżej 750 kg wymaga włączenia w gnieździe światła cofania, przyczepka lekka nie. Przyczepa kempingowa może potrzebować dodatkowego zasilania. Doradzimy, pomożemy, zrobimy. Zamontowanie haka do samochodu i podłączenie haka to nasza specjalność.

   Kompleksowy, na najwyższym poziomie montaż haka holowniczego tylko w Pezetmot.

   Profesjonalne haki holownicze

   Montaż haka holowniczego przepisy – co warto wiedzieć? Montowanie haka holowniczego wymaga zgłoszenia tego faktu na badanie techniczne do Stacji Kontroli Pojazdów i do Wydziału Komunikacji.

   Montaż haka do samochodu wydaje się prosty, ale założenie haka do samochodu wiąże się z homologacją samochodu, homologacją haka, prawem jazdy i przepisami ruchu drogowego. Interesuje Cię koszt zamontowania haka?

   • Zadzwoń lub napisz do Pezetmot. Odpowiemy na wszystkie pytania, poznasz nasza kompleksową ofertę. Pezetmot wyrósł na produkcji haków holowniczych i jest niekłamanym liderem w ich montażu.