Skrzynie ładunkowe do samochodów

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub pod nr telefonu: +48 17 853 28 86. Mając dokładne dane marki oraz modelu Twojego auta dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

 • działamy szybko i profesjonalnie,
 • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
 • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

  Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

  • działamy szybko i profesjonalnie,
  • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
  • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

  Wypełnij  formularz

   Skrzynie ładunkowe są najpopularniejszą zabudową podwozi samochodowych. Nazywane są różnie: skrzynia ładunkowa z plandeką, firanka, plandeka, skrzynia samochodowa, międzynarodówka itp. Skrzynie ładunkowe znajdują zastosowanie w wielu branżach, m.in. w drogowej, transportowej czy okiennej.

   Pezetmot oferuje różnorodne skrzynie ładunkowe dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań każdego klienta.

   Co wyróżnia skrzynie ładunkowe z naszej oferty?

   Dla użytkownika najważniejsze cechy skrzyni ładunkowych to estetyka, uniwersalność, prostota obsługi firanek czy podnoszonego dachu. Dla nas równie ważna jest:

   • wytrzymałość i lekkość konstrukcji (w efekcie maksymalna ładowność pojazdu),
   • niezawodność,
   • łatwość napraw powypadkowych, czyli prostota konstrukcji.

   Dziś hasło skrzynie ładunkowe naprawa nie kojarzy się już z mozolnym prostowaniem i spawaniem. Skrzynie ładunkowe do samochodów dostawczych w naszym wykonaniu to konstrukcje aluminiowe skręcane specjalnymi łącznikami. Skrzynie samochodowe wyposażamy w podłogi antypoślizgowe najczęściej o grubości 15 mm, ponieważ skrzynia ładunkowa do busa 3.5 T DMC musi być lekka.

   Przyjęło się, że skrzynia ładunkowa Iveco wykonywana jest ze stali, z podłogą 18 mm. To duży ciężar i mała ładowność. Nasze skrzynie do samochodów dostawczych są równie wytrzymałe i dużo lżejsze. Skrzynia ładunkowa Iveco Daily może ważyć 250 – 280 kg, podobnie skrzynia ładunkowa Man, skrzynia ładunkowa Renault Master, skrzynia ładunkowa Ford Transit itp. Są też dużo mniejsze i lżejsze, jak np. skrzynia ładunkowa VW T4 czy skrzynia ładunkowa VW T5.

   Skrzynie ładunkowe – postaw na sprawdzonego dostawcę!

   Pezetmot jest prekursorem aluminiowych zabudów w Polsce. Pierwszym zabudowanym w Polsce w tym systemie samochodem był Fiat Ducato w wykonaniu Pezetmot. Stosowany przez nas system pozwala nam zabudować pojazdy o DMC nawet do 12T! Śmiało możemy powiedzieć: skrzynie samochodowe montaż – to my!

   Mnóstwo dostępnych nowoczesnych rozwiązań, niezawodność, wysoka jakość i solidność – jeśli tego szukasz, zadzwoń lub napisz do Pezetmot. W tym celu możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Postaw na sprawdzonego dostawcę i przekonaj się, czym wyróżniają się skrzynie ładunkowe z naszej oferty.