Skrzynie ładunkowe do samochodów

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub pod nr telefonu: +48 17 853 28 86. Mając dokładne dane marki oraz modelu Twojego auta dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

  • działamy szybko i profesjonalnie,
  • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
  • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

  • działamy szybko i profesjonalnie,
  • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
  • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Skrzynia ładunkowa Rzeszów

Skrzynie ładunkowe są najpopularniejszą zabudową podwozi samochodowych. To przestrzeń, która w bezpieczny sposób pozwala załadować i przetransportować wszelkiego rodzaju materiały. Produkty te nazywane są różnie: skrzynia ładunkowa z plandeką, firanka, plandeka, skrzynia samochodowa, międzynarodówka itp. Skrzynie ładunkowe znajdują zastosowanie w wielu branżach, m.in. w drogowej, transportowej czy okiennej. Montowane są w bardzo wielu dostawczych samochodach firmowych. W zależności od rodzaju przeznaczenia pojazdu, należy wybrać skrzynie ładunkowe wywrotki o określonej specyfice. 

Pezetmot oferuje różnorodne skrzynie ładunkowe dostosowane do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań każdego klienta. Mamy to, czego potrzebujesz – sprawdź i postaw na najwyższej jakości skrzynie ładunkowe Rzeszów! 

Co wyróżnia skrzynie ładunkowe z naszej oferty?

Dla użytkownika najważniejsze cechy skrzyni ładunkowych to estetyka, uniwersalność, prostota obsługi firanek czy podnoszonego dachu. W przypadku skrzyni ładunkowych wywrotek od Pezetmot jest to oczywiście podstawa. Sami wymagamy jednak czegoś więcej. Dla nas równie ważna jest: 

  • wytrzymałość i lekkość konstrukcji (w efekcie maksymalna ładowność pojazdu), 
  • niezawodność, 
  • łatwość napraw powypadkowych, czyli prostota konstrukcji. 

Dziś hasło skrzynie ładunkowe naprawa nie kojarzy się już z mozolnym prostowaniem i spawaniem. Skrzynie ładunkowe do samochodów dostawczych w naszym wykonaniu to konstrukcje aluminiowe skręcane specjalnymi łącznikami. Skrzynie samochodowe wyposażamy w podłogi antypoślizgowe najczęściej o grubości 15 mm, ponieważ skrzynia ładunkowa do busa 3.5 T DMC musi być lekka. Ponadto, nasze aluminiowe skrzynie ładunkowe wywrotki można wzbogacić o szereg innych dodatków dopasowanych do indywidualnych potrzeb. 

Skrzynie ładunkowe wywrotki – charakterystyka 

Przyjęło się, że skrzynia ładunkowa Iveco wykonywana jest ze stali, z podłogą 18 mm. To duży ciężar i mała ładowność. Nasze skrzynie do samochodów dostawczych są równie wytrzymałe i dużo lżejsze. Skrzynia ładunkowa Iveco Daily może ważyć 250 – 280 kg, podobnie skrzynia ładunkowa Man, skrzynia ładunkowa Renault Master, skrzynia ładunkowa Ford Transit itp. Są też dużo mniejsze i lżejsze, jak np. skrzynia ładunkowa VW T4 czy skrzynia ładunkowa VW T5. 

Skrzynia ładunkowa od Pezetmot – co z montażem? 

Montaż zabudowy do samochodu dostawczego w postaci skrzyni ładunkowej wywrotki jest zadaniem dla profesjonalistów. Poszukujesz więc firmy, która działa kompleksowo? Świetnie się składa! W Pezetmot nie tylko oferujemy wiele dostępnych opcji do zabudowy, ale też gwarantujemy ich solidny i szybki montaż. Wykonujemy wszystko, czego potrzebujesz – od doradztwa, po sprzedaż konkretnego modelu skrzyni ładunkowej i ostateczne zamocowanie go do Twojego pojazdu. Zaufaj naszemu doświadczeniu! 

Skrzynie ładunkowe – postaw na sprawdzonego dostawcę!

Pezetmot jest prekursorem aluminiowych zabudów w Polsce. Pierwszym zabudowanym w Polsce w tym systemie samochodem był Fiat Ducato w wykonaniu Pezetmot. Stosowany przez nas system pozwala nam zabudować pojazdy o DMC nawet do 12T! Śmiało możemy powiedzieć: skrzynie samochodowe montaż – to my!

Aluminiowa skrzynia ładunkowa – dlaczego ten materiał? 

Skrzynia ładunkowa z materiału, jakim jest aluminium to nowoczesne i sprawdzone rozwiązanie. Gwarantuje odpowiednią solidność konstrukcji, wysoką wytrzymałość, a jednocześnie lekkość. Poza tym, aluminium jest odporne na korozje i wiele zniszczeń mechanicznych (zwłaszcza, przy odpowiednim zabezpieczeniu skrzyni ładunkowej). 

Gwarantujemy, że jest to zdecydowanie najlepsza opcja dostępna na rynku. Aluminiowa skrzynia ładunkowa jest najwyższej jakości produktem dostępnym w przystępnej cenie. Zapytaj więc nas o najkorzystniejsze rozwiązanie dla Ciebie! 

Skrzynia ładunkowa Rzeszów – jak zamówić? 

Jesteśmy idealnym miejscem do wyposażenia swojego pojazdu w nowoczesne skrzynie ładunkowe w Rzeszowie i na całym Podkarpaciu. Mnóstwo dostępnych nowoczesnych rozwiązań, niezawodność, wysoka jakość i solidność – jeśli tego szukasz, zadzwoń lub napisz do Pezetmot. W tym celu możesz skontaktować się z nami poprzez formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej. Postaw na sprawdzonego dostawcę i przekonaj się, czym wyróżniają się skrzynie ładunkowe z naszej oferty.