Niepełnosprawni

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub pod nr telefonu: +48 17 853 28 86. Mając dokładne dane marki oraz modelu Twojego auta dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

 • działamy szybko i profesjonalnie,
 • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
 • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

  Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

  • działamy szybko i profesjonalnie,
  • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
  • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

  Wypełnij  formularz

   Firma Pezetmot w Rzeszowie zajmuje się przystosowaniem samochodów dla potrzeb osób niepełnosprawnych od 1992 roku. Legitymujemy się certyfikatem ISO 9001:2015. Wszystkie montowane przez nas urządzenia posiadają stosowne atesty bezpieczeństwa.

   Ściśle współpracujemy z firmą Cebron Sp.z o.o. www.autosprawni.pl, która specjalizuje się w adaptacji samochodów dla osób niepełnosprawnych.

   Wykonane przez nas adaptacje rozliczamy w ramach dofinansowań udzielanych przez różne instytucje (PCPR, MOPS, PFRON, Urzędy Marszałkowskie itp.). Dostosowanie samochodu dla osoby niepełnosprawnej w Pezetmot – kompleksowe usługi.

   Przystosowanie samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych

   Przeróbka samochodu dla niepełnosprawnych to bardzo istotny element, który ułatwia codzienne funkcjonowanie osobom z niepełnosprawnościami. Przystosowujemy pojazdy do przewozu osób niepełnosprawnych poprzez:

   • montaż stanowisk do mocowania wózków inwalidzkich,
   • montaż podjazdów, ramp i wind do wprowadzenia wózków.

   W ofercie mamy także fotele wysuwane poza pojazd i opuszczane dla ułatwienia wsiadania. 

   Przystosowanie pojazdów do kierowania przez osoby niepełnosprawne

   Kierowanie samochodem przez osobę niepełnosprawną, wcale nie musi sprawiać jej problemów – wystarczy, że samochód dla niepełnosprawnych będzie dostosowany do jej wszystkich potrzeb.

   Dostosowanie auta dla niepełnosprawnych – jak to robimy? Montujemy osprzęt umożliwiający kierowanie samochodami przez osoby niepełnosprawne o różnych stopniach niepełnosprawności. Są to urządzenia typu ręczny gaz-hamulec RGH, przedłużki pedałów, sprzęgła automatyczne itp.

   Skontaktuj się z nami już teraz!

   W naszej ofercie posiadamy funkcjonalne i bezpieczne urządzenia, które usprawniają codzienne funkcjonowanie osób z różnymi niepełnosprawnościami.

   Potrzebujesz dostosować samochód do osoby niepełnosprawnej? Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź przez formularz kontaktowy. Specjaliści z naszej firmy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wspólnie dobierzemy rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.