Niepełnosprawni

Zapraszamy do kontaktu przez formularz kontaktowy lub pod nr telefonu: +48 17 853 28 86. Mając dokładne dane marki oraz modelu Twojego auta dobierzemy najkorzystniejsze rozwiązanie.

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

  • działamy szybko i profesjonalnie,
  • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
  • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Wpisz dane swojego pojazdu i otrzymaj wycenę na adres e-mail

  • działamy szybko i profesjonalnie,
  • pracujemy wyłącznie ze sprawdzonymi dostawcami,
  • realizujemy najbardziej nietypowe zabudowy pojazdów.

Wypełnij  formularz

Dostosowanie samochodu dla osób niepełnosprawnych  

Firma Pezetmot w Rzeszowie zajmuje się przystosowaniem samochodów dla potrzeb osób niepełnosprawnych od 1992 roku. Legitymujemy się certyfikatem ISO 9001:2015. Wszystkie montowane przez nas urządzenia posiadają stosowne atesty bezpieczeństwa.

Ściśle współpracujemy z firmą Cebron Sp.z o.o. www.autosprawni.pl, która specjalizuje się w adaptacji samochodów dla osób niepełnosprawnych.

Wykonane przez nas adaptacje rozliczamy w ramach dofinansowań udzielanych przez różne instytucje (PCPR, MOPS, PFRON, Urzędy Marszałkowskie itp.). Dostosowanie samochodu dla osoby niepełnosprawnej w Pezetmot – kompleksowe usługi.

Przystosowanie samochodu do przewozu osób niepełnosprawnych

Przeróbka samochodu dla niepełnosprawnych to bardzo istotny element, który ułatwia codzienne funkcjonowanie osobom z niepełnosprawnościami. Przystosowujemy pojazdy do przewozu osób niepełnosprawnych poprzez:

  • montaż stanowisk do mocowania wózków inwalidzkich,
  • montaż podjazdów, ramp i wind do wprowadzenia wózków.

W ofercie mamy także fotele wysuwane poza pojazd i opuszczane dla ułatwienia wsiadania. 

Przystosowanie samochodu dla niepełnosprawnych ceny  

Rozumiejąc różnorodne potrzeby naszych klientów, oferujemy konkurencyjne ceny za dostosowanie samochodu dla osób niepełnosprawnych. Cena zależna jest od rodzaju przystosowania, różne modyfikacje i adaptacje mają różne ceny. W zależności od marki, modelu i specyfikacji urządzeń, które są używane do przystosowania pojazdu, koszty mogą się różnić. Koszt uzależniony jest również od indywidualnych wymagań klienta. Zapewniamy, że inwestycja w dostosowanie samochodu zwróci się w wygodzie i niezależności, jaką zyskają osoby niepełnosprawne. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w celu uzyskania dokładnej wyceny.  

Przystosowanie pojazdów do kierowania przez osoby niepełnosprawne

Kierowanie samochodem przez osobę niepełnosprawną, wcale nie musi sprawiać jej problemów – wystarczy, że samochód dla niepełnosprawnych będzie dostosowany do jej wszystkich potrzeb.

Dostosowanie auta dla niepełnosprawnych – jak to robimy? Montujemy osprzęt umożliwiający kierowanie samochodami przez osoby niepełnosprawne o różnych stopniach niepełnosprawności. Są to urządzenia typu ręczny gaz-hamulec RGH, przedłużki pedałów, sprzęgła automatyczne itp.

Skontaktuj się z nami już teraz!

W naszej ofercie posiadamy funkcjonalne i bezpieczne urządzenia, które usprawniają codzienne funkcjonowanie osób z różnymi niepełnosprawnościami. Nasze wieloletnie doświadczenie w przystosowanie samochodu dla niepełnosprawnych gwarantuje profesjonalizm i najwyższą jakość usług.  

Potrzebujesz dostosować samochód do osoby niepełnosprawnej? Skontaktuj się z nami telefonicznie bądź przez formularz kontaktowy. Specjaliści z naszej firmy z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania i wspólnie dobierzemy rozwiązania dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań.